O nas
BO KOLONIE MAJĄ BYĆ WYPASIONE!!
WypasioneKolonie.pl stworzyliśmy z myślą o dzieciach i młodzieży, chcąc zapewnić im wspaniale wakacje i zimowiska oraz o rodzicach, dla których bezpieczeństwo i komfort ich dzieci, a także informacja o tym, co dzieje się podczas wypoczynku, stoją na pierwszym miejscu.

WypasioneKolonie.pl to gwarancja:
  • Aktywnego i bezpiecznego wypoczynku
  • Bogatego programu wyjazdu i jego realizacji w 100%
  • Kompetentnej kadry - 1 opiekuna na 12 dzieci - by podopieczni czuli się bezpiecznie i wyjątkowo

Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Złotym Certyfikatem Rzetelnej Firmy i tak też podchodzimy do naszych obowiązków związanych z realizacją wypoczynku dzieci i młodzieży.

Jesteśmy pasjonatami, dokładającymi wszelkich starań by dziecięce marzenia o fantastycznych wakacjach i feriach mogły się ziścić . Jednocześnie dbamy o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo wszystkich podopiecznych. Łączymy aktywny wypoczynek i rozwój psychofizyczny z poszerzaniem wiedzy dzieci. Tworzymy niepowtarzalną, pełną przygód całość.


Podczas organizowanych przez nas kolonii, dzieci w ciekawy i aktywny sposób poszerzą swoją wiedzę. W trakcie wycieczek łączących przygodę z turystyką krajoznawczą przybliżą sobie tradycję, obyczaje i kulturę danego regionu.

Naszą kadrę stanowią w pełni wykwalifikowane, kompetentne i rzetelne osoby, przyjaźniące się od wielu lat,  posiadające duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są to czynni zawodowo nauczyciele, pedagodzy, trenerzy oraz instruktorzy, pracujący w szkołach i klubach sportowych. Wśród nich znajdują się także mistrzowie i medaliści w grach zespołowych lub konkurencjach indywidualnych.

Organizowany przez nas wypoczynek to szansa wszechstronnego poznawania świata i poszerzania zainteresowań.  

Podczas wyjazdów angażujemy dodatkowo lektorów, których zadaniem jest nauka i rozwijanie umiejętności językowych dzieci poprzez gry i zabawy. Są oni do dyspozycji podopiecznych zarówno podczas wycieczek, jak i czasu wolnego. Chcemy, aby każde dziecko miało możliwość kontaktu
z żywym językiem, nie tylko tym, wyniesionym z sal lekcyjnych.

Wszystkie obiekty sportowe i miejsca pobytu zostały przez nas osobiście sprawdzone i wcześniej skontrolowane. Korzystamy także z usług profesjonalnych przewoźników. Dopilnowujemy niezbędnych formalności, tak by każda zaplanowana podróż przebiegała bez najmniejszych uchybień. A wszystko po to, by ewentualne ryzyko ograniczyć do minimum.

Na miejscu dysponujemy pełną opieką medyczną i ratowniczą. Przewodnicy przeprowadzą nas właściwymi szlakami, tak aby zawsze i bezpiecznie trafić do celu. Dodatkowo zapewniamy naszym podopiecznym 24 godzinne ubezpieczenie NNW i OC.

Każdego dnia podczas wszelkich form aktywności i zajęć programowych towarzyszy nam aparat cyfrowy. Po zakończonym wyjeździe każdy z Państwa otrzyma płytę ze zdjęciami z pobytu. Sądzimy, że będzie to niewątpliwie wspaniała pamiątka utrwalona w technice cyfrowej. Wierzymy jednak, że najlepsze wspomnienia pozostaną w pamięci Waszych dzieci, które będą chciały dołączyć do nas podczas kolejnych wyjazdów.
 
Wypasionekolonie.pl
92-703 Łódź, ul. Brzezińska 272 , tel. +48 42 648 41 42, fax +48 42 648 42 82
biuro@wypasionekolonie.pl mobile +48 501 262 506